Į pradžią
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas

 Kita technika

 

 

Nuolaidas rasite visur, bet  pas mus - didžiausias !

Mes jums siūlome:

   • Platų žemės ūkio technikos pasirinkimą žemiausiomis rinkos kainomis

   • Lanksčias apmokėjimo sąlygas ūkinikams, dalyvaujantiems NMA programų priemonėse

    • Galimybę techniką įsigyti išsimokėtinai

    • Greitą ir patogų įsigijimo dokumentų tvarkymą

    • Garantinį ir pogarantinį įsigytos technikos aptarnavimą ir priežiūrą

 

 

 

 
UAB Kajovika serviso tarnyba

UAB  "Kajovika" serviso tarnyba

  Siekiant užtikrinti parduodamos technikos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, aprūpinti savo klientus detalių tiekimu, konsultavimu technikos eksploatavimo klausimais, kartu su įmonės įkūrimu, įkurta ir serviso tarnyba.
   Tarnyba, kaip ir įmonė, nuolat plėtėsi ir modernizavosi. Ji aprūpinta remonto dirbtuvėmis ir nauja, modernia įranga. Tarnyboje dirba septyni kvalifikuoti mechanikai, kurie  atlieka traktorių ir žemės ūkio mašinų techninį aptarnavimą, remontą, teikia konsultacijas. Ši tarnyba dirba visoje šalies teritorijoje, todėl mūsų klientai yra iš visos Lietuvos.
    Serviso tarnyba yra gerai užsirekomendavusi savo klientų tarpe dėl greitai ir kokybiškai atliekamų jiems patikėtų remonto ir techninio aptarnavimo darbų. Stengdamiesi taupyti kliento laiką ir pinigus, daug paslaugų atliekame tiesiog pas klijentą. Klijento įsigytą žemės ūkio techniką, jos priedus, užsakytas detales mes pristatome į namus, montuojame krautuvus, atliekame įvairius remonto darbus.
   Daugelį remonto darbų stengiamės atlikti tiesiog pas klijentą. Esant rimtesniems gedimams, techniką gabename į remonto dirbtuves.
   Serviso tarnyba yra vienas iš sėkmingo ir ilgamečio įmonės gyvavimo garantų. Mūsų klientai žino, kad įsigiję techniką mūsų įmonėje, jie nebus užmiršti garantiniu ir pogarantiniu technikos eksploatavimo laikotarpiu – visada sulauks mūsų konsultacijų ir pagalbos.

 
 

Mūsų serviso tarnyba remontuoja, išbando, apmoko dirbti ūkininkus jų įsigytą technika .

  

 

    Atgal į titulinį

© UAB "KAJOVIKA",Slabados kaimas,  Pievų g.3, LT -  60109  Raseinių r., Lietuva. Tel., fax.: +370 69 835175, +370 68 757510, +370 428 70370
Sprendimas: IDAMAS. Naudojama Smartweb.