Į pradžią
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas

Technika, pagal kievieno kliento pageidavimą ir kišenę. Lanksti atsiskaitymo sistema, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, konsultacijos technikos įsigijimo, eksploatavimo, remonto klausimais. Kreipkitės į mus ir mes jums padėsime, nuo dokumentų tvarkymo, iki apmokymo dirbti įsigyta technika.
Visa mūsų parduodama technika atitinka ES keliamus saugumo ir išmetamų
teršalų  emisijos reikalavimus. 

 

          

                                              

 

 

Metal Fach

METAL FACH

 

  Lenkijos žemės ūkio gamykla įkurta 1987 metais. Per eilę metų gamykla plėtėsi ir modernizavosi tobulindama savo gaminiu katalogą.
 Šios įmonės produkcija Lietuvoje jau gerai žinoma. Mūsų valstybėje jau parduota nemažas kiekis krautuvų, vyniotuvų, ruloninių presų.
Metal Fach produkcija – tai optimalus kokybės ir kainos santykis. Daugelis gaminių yra pelnę apdovanojimus įvairiose parodose, juos gerai vertina klientai. Visa technika prieš patekdama į rinką yra bandoma ir testuojama.
Mūsų įmonė, jau eilę metų prekiauja šios gamyklos produkcija, atlieka technikos techninį aptarnavimą, teikia konsultacijas.
Kadangi jau senai prekiaujame šios gamyklos mašinomis, todėl pas mus geriausios kainos, visai technikai duodama garantija, tiekiamos detalės garantijos metu ir po garant
ijos
       

 

   

Gamintojo tinklapis  

Atgal į titulinį

© UAB "KAJOVIKA",Slabados kaimas,  Pievų g.3, LT -  60109  Raseinių r., Lietuva. Tel., fax.: +370 69 835175, +370 68 757510, +370 428 70370
Sprendimas: IDAMAS. Naudojama Smartweb.