Į pradžią
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas

Technika, pagal kievieno kliento pageidavimą ir kišenę. Lanksti atsiskaitymo sistema, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, konsultacijos technikos įsigijimo, eksploatavimo, remonto klausimais. Kreipkitės į mus ir mes jums padėsime, nuo dokumentų tvarkymo, iki apmokymo dirbti įsigyta technika.
Visa mūsų parduodama technika atitinka ES keliamus saugumo ir išmetamų
teršalų  emisijos reikalavimus. 

 

          

                                              

 

 

Minsko traktorių gamykla

 

Traktoriai BELARUS

Minsko traktorių gamykla yra viena didžiausių gamyklų pasaulyje. Iki šių dienų ši gamykla yra aštuntuke tarp daugiausiai traktorių gaminančių gamyklų. „Belarus“ traktoriai jau daugelį dešimtmečių triūsia Lietuvos laukuose. Tai labiausiai paplitusi traktoriaus markė Lietuvoje. Daugelis dabartinių ūkininkų mokėsi vairuoti ir augo su šiais traktoriais. Dauguma mūsų ūkininkų ne tik moka su jais dirbti, bet ir žino jų sandarą, bei moka susiremontuoti. Net ir atsiradus Lietuvoje vakarietiškiems traktoriams, ūkininkai perka „Belorusus“, nes gerai žino šiuos traktorius, žino jų galimybes, kainas, remonto kaštus.
Jau daug ūkininkų nepasitiki dėvėtais vakarietiškais traktoriais vien jau dėl problemų su jų remontu. Darbas su jais darosi sudėtingas, kai reikia ieškoti kokios detalės, kai kurias reikia laukti kol parveš, o tai gali užtrukti gana ilgai. Kartais toks remontas būna „neįkandamas“ pačiam savininkui, reikia ieškoti kas tai gali atlikti. O žemės ūkyje dauguma darbų yra sezoniški, todėl prastovos gana brangiai kainuoja.
Su šitokio tipo bėdomis tikrai nesusidursite dirbdami „Belarus“ traktoriais. Šių traktorių detalių rasite beveik kiekviename mūsų valstybės rajone ir jų kainos tikrai neišgąsdins. Už vieną sudėtingesnės vakarietiško traktoriaus detalės kainą „Belarus“ traktoriui galima padaryti viso mazgo remontą. Jai patys nesugebėsite šio traktoriaus suremontuoti, tai tikrai nesunkiai rasite kas tai padarys ar patars kaip tai padaryti.
Per eilę metų šie traktoriai buvo tobulinami ir modernizuojami atsižvelgiant ne tik į techninius sprendimus, bet ir į traktorininko darbo sąlygas. Šiuolaikinio “Beloruso“ kabina saugi, apsaugota nuo vibracijos, sumontuotos šildymo, kondicionavimo sistemos.
Šis traktorius randa savo panaudojimą bet kokio dydžio ūkininko ūkyje. Mažame ar vidutiniame ūkyje su juo atliksite visus darbus. Jį galima agregatuoti su įvairiausia žemės ūkio technika.
Ir dideliame ūkyje prie galingos technikos šis traktorius randa efektyvų savo panaudojimą. Šie traktoriai taip pat sėkmingai dirba miškų ūkiuose, kur agregatuojami su savikrovėmis priekabomis, naudojami daigynų priežiūrai ir kitiems darbams
Sukomplektavus šį traktorių su krautuvu, su juo galima sėkmingai vežti trąšas į laukus, grūdus, naudoti transporte.
Taip pat šiuos traktorius naudoja kelininkai, komunaliniai, statybininkai. Šiose įmonėse jie naudojami kelių priežiūrai, sniego valymui, transporto darbams.

      Gamintojo tinklapis:   http://www.belarus-tractor.com/catalog/tractors/

      Traktoriai

      Atgal į titulinį

 

© UAB "KAJOVIKA",Slabados kaimas,  Pievų g.3, LT -  60109  Raseinių r., Lietuva. Tel., fax.: +370 69 835175, +370 68 757510, +370 428 70370
Sprendimas: IDAMAS. Naudojama Smartweb.