Į pradžią
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas

 Kita technika

 

 

Nuolaidas rasite visur, bet  pas mus - didžiausias !

Mes jums siūlome:

   • Platų žemės ūkio technikos pasirinkimą žemiausiomis rinkos kainomis

   • Lanksčias apmokėjimo sąlygas ūkinikams, dalyvaujantiems NMA programų priemonėse

    • Galimybę techniką įsigyti išsimokėtinai

    • Greitą ir patogų įsigijimo dokumentų tvarkymą

    • Garantinį ir pogarantinį įsigytos technikos aptarnavimą ir priežiūrą

 

 

 

 
Apie mus

 

 

 

UAB "Kajovika" įsikūrė 1997 metais vasario mėnesį.
Pradėjusi savo veiklą nuo 1997 metų, bendrovė aktyviai prekiauja ne tik Lietuvos Respublikoje, bet ir Nepriklausomų Valstybių Sandraugos šalyse, Europoje. Jau daugelį metų uždoroji akcinė bendrovė "Kajovika" yra patikimas žemės ūkio technikos pirkėjų partneris.
Mūsų bendrovė užsiima technikos tiekimu iš Nepriklausomų Valstybių Sandraugos, Europos šalių. Bendrovė su savo prekybos partneriais dirba tiesiogiai, be tarpininkų. Todėl pas mus geriausios kainos, naujausias prekių asortimentas. Per paskutinius savo veiklos metus bendrovė keliskart padidino siūlomos produkcijos asortimentą.
Bendrovės veikloje naudojamos lanksčios atsiskaitymo sistemos, kas leidžia turėti daug klientų iš įvairių šalių. Įvairios technikos modelių komplektavimas vykdomas pagal kliento pageidavimą. Pirkėjas, perkantis techniką pas mus, neturi rūpintis dėl remonto, techninio aptarnavimo ar komplektavimo reikiamomis atsarginėmis detalėmis.
Savo klientus konsultuojame technikos įsigijimo, remonto, agregatavimo klausimais. Mes padėsime išspręsti visas iškilusias problemas. Per visą savo gyvavimo laiką, bendrovė pagrindiniu savo uždaviniu laiko tapti dar patikimesniais ir naudingesniais partneriais visiems savo klientams. Šios idėjos realizavimui visas kolektyvas atiduoda visas savo jėgas ir širdį.

 Atgal į titulinį

© UAB "KAJOVIKA",Slabados kaimas,  Pievų g.3, LT -  60109  Raseinių r., Lietuva. Tel., fax.: +370 69 835175, +370 68 757510, +370 428 70370
Sprendimas: IDAMAS. Naudojama Smartweb.