Apie mus

UAB "Kajovika" įsikūrė 1997 metais vasario mėnesį.

Pradėjusi savo veiklą nuo 1997 metų, bendrovė aktyviai prekiauja ne tik Lietuvos Respublikoje, bet ir Nepriklausomų Valstybių Sandraugos šalyse, Europoje. Jau daugelį metų uždoroji akcinė bendrovė "Kajovika" yra patikimas žemės ūkio technikos pirkėjų partneris.

Mūsų bendrovė užsiima technikos tiekimu iš Nepriklausomų Valstybių Sandraugos, Europos šalių. Bendrovė su savo prekybos partneriais dirba tiesiogiai, be tarpininkų. Todėl pas mus geriausios kainos, naujausias prekių asortimentas. Per paskutinius savo veiklos metus bendrovė keliskart padidino siūlomos produkcijos asortimentą.

Bendrovės veikloje naudojamos lanksčios atsiskaitymo sistemos, kas leidžia turėti daug klientų iš įvairių šalių. Įvairios technikos modelių komplektavimas vykdomas pagal kliento pageidavimą. Pirkėjas, perkantis techniką pas mus, neturi rūpintis dėl remonto, techninio aptarnavimo ar komplektavimo reikiamomis atsarginėmis detalėmis.

Savo klientus konsultuojame technikos įsigijimo, remonto, agregatavimo klausimais. Mes padėsime išspręsti visas iškilusias problemas. Per visą savo gyvavimo laiką, bendrovė pagrindiniu savo uždaviniu laiko tapti dar patikimesniais ir naudingesniais partneriais visiems savo klientams. Šios idėjos realizavimui visas kolektyvas atiduoda visas savo jėgas ir širdį